Příspěvky od zdravotních pojišťoven

Příspěvky od zdravotních pojišťoven

Vítejte na stránce, kde vám vysvětlím, jak můžete získat finanční příspěvky od své zdravotní pojišťovny. Po nákupu členství na TrenujZdrave.cz můžete žádat o příspěvky u své zdravotní pojišťovny ve výši až několika tisíc korun. Například v roce 2023 činily příspěvky některých pojišťoven až 3 500 Kč v programech pro těhotné ženy a maminky do 12 měsíců od porodu. Většina pojišťoven přispívá na pohyb dětem i dospělým. Ne všechny však akceptují online kurzy! Důležité je, že každá pojišťovna má své podmínky a ty se mohou měnit rok od roku, proto je důležité navštívit webové stránky vaší pojišťovny.

Pro příklad VZP je jedna z největších pojišťoven v ČR a na online kurzy vůbec nepřispívá. Kdežto VOZP přispívá na kurz cvičení a další pohybové aktivity pro těhotné vč. on-line kurzů až 2000 Kč! Další pojišťovna přispívá ženám po porodu až 3000 Kč na on-line kurzy a to je ZPMVCR. 

Jak Změnit Svou Zdravotní Pojišťovnu

Pokud vaše pojišťovna neproplácí příspěvky, není problém ji změnit. Stačí udělat 4 rychlé kroky a je to hotové. To myslím stojí, za X tisíc Kč. Pamatujte, že změna pojišťovny není tak těžká, jak by se mohlo zdát. Můžete ji změnit 1x ročně ve dvou časových oknech.

POJIŠŤOVNA PRO VAŠE DĚŤÁTKO

Na závěr jen dodám zajímavost: v případě, že si přejete změnit pojišťovnu pro své miminko, musíte přehlásit sebe před porodem, nebo po narození děťátka. Novorozenci se automaticky stávají pojištěncem pojišťovny, u které je registrovaná matka v době porodu. 

 

 

Jaké Všechny Pojišťovny Tu Máme

Zde je seznam všech 7 zdravotních pojišťoven působících v ČR a odkazy na příspěvky. 

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna 111 (VZP) – ZDE
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra 211 (ZPMV) – ZDE
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 205 (ČPZP) – ZDE
  • Oborová zdravotní pojišťovna 207 (OZP) – ZDE
  • Vojenská zdravotní pojišťovna 201 (VoZP) – ZDE
  • Revírní bratrská pokladna 213 (RBP) – ZDE
  • Zdravotní pojišťovna Škoda 209 (ZPŠ) – ZDE