Bezpečné cvičení pro 2. trimestr | DETAIL PROGRAMU

< zpět na cenové plány

Zanechte mi níže na této stránce váš email a já vám zašlu 20% SLEVU na celý tento program, jakmile bude hotový!

Bezpečné cvičení pro 2. trimestr

Tělesná aktivita v těhotenství přináší úlevu od hormonálních výkyvů a změn nálad. Těhotné tělo se mění spolu s těžištěm a to může přinášet bolesti např. beder a kříže. Cvičení může toto nepohodlí eliminovat a tělo lépe připravit na porod. Důležité je však si říci, že s cvičením nikdy nezačínáme s přicházející graviditou, ale pouze v něm pokračujeme, protože tělo je již na pohyb zvyklé. Pokud jsem před otěhotněním nikdy necvičila, mohu zařadit např. procházky, které jsou tělu také velmi prospěšné. Cvičení během těhotenství může mít mnoho pozitivních dopadů na fyzickou i psychickou kondici ženy viz článek. Pomáhá zlepšovat náladu, snižovat bolesti spojené s těhotenstvím a připravuje tělo na porod. Nicméně je důležité vyvarovat se některých aktivit, které mohou ohrozit zdraví matky nebo plodu. Vždy je doporučeno konzultovat vše se svým lékařem nebo s profesionálem z oboru před zahájením jakéhokoli cvičebního programu během vašeho těhotenství.

Při cvičení využíváme lehké závaží, gumičky, balónek a velký balón na sezení. Cvičení je možné i bez závaží, záleží na vašich preferencích. Každá maminka si určuje své tempo, odpočívá a doplňuje tekutiny dle svého aktuálního stavu a potřeb.

  • během 2024 bude program v k dispozici
  • v případě, že chcete být informována ve chvíli, kdy program spustím, zanechte mi tu prosím svůj email viz formulář níže: ozvu se vám co nejdříve

Zanechte mi svůj email a garantuji vám SLEVU 20%